SUTIKIME NAUJUOSIUS METUS LEGENDINĖJE KAUNO HALĖJE
31 gruodžio, 2023
Kaunas
Perkūno al. 5,
SUTIKIME NAUJUOSIUS METUS LEGENDINĖJE KAUNO HALĖJE

When

31 gruodžio, 2023    
9:00 pm - 11:45 pm

Event Type

NAUJIEJI METAI LEGENDINĖJE KAUNO HALĖJE

Daugelis pasakytų, jog vidurvasarį kalbėti apie Naujuosius Metus per anksti. Be abejo – per anksti kai maudaisi Baltijos jūroje ir vartaisi paplūdimyje ant smėlio. Bet kai atsitokėji ir susimąstai kur sutiksi Naujuosius Metus – staiga paaiškėja… O, brolyti… jau visur viskas išpirkta, visos vietos užimtos. Ir ką tada?

Ne paslaptis – labai dažnai taip nutinka ir nuolatiniams Kauno halės Naujųjų Metų šventės lankytojams. „Ką? Ar jau bilietų nėra? – dažnai girdimi klausimai. Nes juk visi puikiai supranta – jeigu Naujųjų Metų sutikimas ne Londone, Berlyne, Paryžiuje, o Lietuvoje – tai tik Kaune ir Legendinėje Kauno halėje! Visiems Lietuvos gyventojams tai jau metai iš metų tapo įprasta ir savaime suprantama. Kaip sakoma: „Kaip radome taip ir paliksime“.

Tad mieli mūsų žiūrovai, mes skubame pasidalinti su Jumis pirmine informacija:

  1. Pirmoji žinia: Naujųjų Metų sutikimo šventė Legendinėje Kauno halėje gruodžio 31d. 21 val. ĮVYKS!!!
  2. Antroji žinia: Jeigu jūs skaitote šį anonsą – vadinasi į Naujųjų Metų sutikimo šventę legendinėje Kauno halėje jau galite įsigyti bilietus elektroninėje prekyboje BILIETAI.LT
  3. Trečioji žinia: Renginį, kaip visuomet sudarys 3 dalys.

Jau dabar žinoma, jog pirmoje dalyje dalyvaus didžiulis, prestižinis, visų gerai žinomas ir mylimas KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS (KMSO), vadovas Algimantas Treikauskas.

O kaip gi orkestras be populiariųjų dainininkų LIUDO MIKALAUSKO ir EGIDIJAUS BAVIKINO. Šioje dalyje – kaip visuomet – dominuos populiarioji klasika.

Na, o skirtingai nuo pirmosios dalies – populiariosios klasikos – antroje dalyje dominuos klasikinė pop muzika, kurią mums pristatys geriausi šio žanro atstovai Lietuvoje:

OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS, IRŪNA IR MARIUS JAMPOLSKIS, VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS bei grupė VAIRAS.

Na, trečioje dalyje, kaip visuomet šviesų ir muzikos šou. Kalbėdami apie trečiąją dalį turime galvoje Naujųjų Metų pasitikimą lauke, šalia Kauno halės.

Be abejo – tai tik pirminė informacija apie Naujųjų Metų renginio programą.

Šiuo metu dar vyksta pilnos renginio programos projektavimas! Galima tik trumpai paminėti, jog svarstoma koncertinėje programoje apie cirko artistų pasirodymus, apie choreografines grupes, humoro atlikėjus, bei daugelį kitų siurprizų, kuriuos renginio organizatoriai – ATM KOMPANIJA – numatė pasiųlyti šio šventinio vakaro žiūrovams.

Negana to – šiuo metu derinami įspūdingi renginio apšvietimo ir vizualikos elementai, kad visa tai sukeltų dar didesnę šventės nuotaiką visiems, kurie nuspręs apsilankyti NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMO ŠVENTĖJE LEGENDINĖJE KAUNO HALĖJE.

Šiam kartui tiek. Vėliau informaciją papildysime.